Historie uczestników Akademii

A jaka jest Twoja historia?

To co usłyszałam, to żyje we mnie!

Kochany Andrzeju!
Niech będzie Bóg uwielbiony we wszystkim co robisz Ty i reszta ekipy z "Wlaściwego Toru" ! ♡
Błogosławię Wam z całego serca, wam i wszystkim dziełom które bedziecie tworzyć w przyszłości!!
Jest 23:59, już dawno miałam spać 😊 i oglądając film w tv z siostrą już zasypialam, ona poszła do siebie, a ja zasnąć nie moglam. To już mi dało do myślenia, coś jeszcze mam dziś do zrobienia 🤔🤗
Więc włączyłam sobie nagrania z modułu 1A bo przerobilam dopiero połowę,z myślą że może nie zasnę...
I tak na początek, to pragnę Ci podziękować i powiedzieć że czuję się, jakbym odnalazła jakąś skrzynię pełną drogocennych skarbów. To jest niesamowite... (Mam tyle myśli w głowie że nie wiem od czego zacząć 😁😀 ) przesluchalam dopiero moduł 1A i już czuje że jestem innym człowiekiem. To co usłyszałam, to żyje we mnie! Robiąc w dzień różne rzeczy widzę że to co u was usłyszałam, jakoś samo i to bardzo łatwo wciela się w moje życie. Zaczynam inaczej myśleć, postępować. A To dopiero pierwsza lekcja 😊😊

Wioletta Uczestniczka Akademii

Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z treści, które pojawiają się na szkoleniu.

Dla mnie najważniejsze kwestie to:

- katolickie spojrzenie na człowieka, w dzisiejszych czasach coraz trudniej o to, a z 2. strony kryzysy na każdych polach w otaczającej nas rzeczywistości dowodzą, że takie podejście jest niezbędne.

- kompleksowość: całościowe ujęcie rozwoju tj. nie tylko praca, cele itd. ale Bóg, większa rodzina, relacje, dzieci, zdrowe odżywianie, odpowiednia praca, etyka itd. Wszystko na swoim miejscu.  Istotne jest też dzielenie materiału na przestrzeni miesięcy + możliwość odsłuchania w dowolnym czasie.

Karol Uczestnik Akademii

Dzieki Akademii zrozumialam ze zaniedbuje rozwoj mojej sfery duchowej wiec zaczelam ja rozwijac.

Postanowilam codziennie rano zaraz po przebudzeniu czytac Biblie. Na telefonie zainstalowalam aplikacje Biblia  i teraz czytam codziennie juz przez pol roku 🙂 Zaczelam w styczniu, takze teraz juz czerwiec juz 6sty miesiac trwam w tym codziennie i widze jak to slowo Boze przemawia do mnie - codziennie i wplywa na moje decyzje i wybory oraz jest jak tarcza i miecz ktore chronia mnie przed "nieprzyjacielem".

Katarzyna Uczestnik Akademii

Napisz Swoją Historię Tutaj

arrow
arrow

Każdy moduł daje mi narzędzia i zachęca do zmiany myślenia

i personalnie - zbliża mnie do pełniejszego życia w Jezusie. Mam tu na myśli chociażby jeden z pierwszy modułów Bartka o wybaczaniu 🙂

Każde dzieło, które sprawia, że człowiek ma możliwości do życia jeszcze bardziej pełnego, uważam za świetną inicjatywę.  Właśnie to jest najpiękniejsze w Bogu, że  Duch Święty jest ponadczasowy i działa w różny sposób. Jestem na etapie prostowania relacji z tamtego okresu i mogę zaświadczyć, że wybaczenie, nawet jednostronne daje wolność. Chwała Bogu! 🙂

Mateusz Uczestnik Akademii

Akademia otworzyła mi oczy

(coś tam niby wiedziałam, ale nie odważyłam się powiedzieć na głos). Akademia mowi własnie na głos 😉 pomaga ustalać priorytety i rzeczywiście zmienia myślenie 😉 a od tego trzeba zacząć. Inne rzeczy idą wolniej, ale idą 😉

Justyna Uczestnik Akademii

Wiedza i doświadczenie którym dzielicie się mają ogromny potencjał.

Pozostaje tylko największa trudność do pokonania a mianowicie zastosować to wszystko w praktyce. Właściwy tor oceniam jako bardzo wartościowy program motywacyjny, który wprowadza w nasze chaotyczne życie pewien ład i systematyczność oraz zmusza uczestnika do wręcz kontemplowania swoich działań aby wysiłek był efektywny i konstruktywny.

Artur Uczestnik Akademii

Akademia znacząco przyczynia się do zmiany mojego życia.

Od jakiegoś czasu staram się pokierować swoim życiem, tak aby zasłużyć na zbawienie, aby być lepszym człowiekiem, dawać inny dobry przykład. Nie jest to dla mnie łatwy proces. Porównałbym go raczej do sinusoidy, czasami idzie mi bardzo dobrze, zbliżam się do Boga, czasami gorzej, i czuję że się od niego oddalam. Z perspektywy czasu wiem jednak że przez te kilka lat udało mi się znacząco zmienić i że jestem lepszym człowiekiem. Tak więc owoce zmiany są widoczne.

Mirosław Uczestnik Akademii

Bardzo podobają mi się zawarte w materiałach treści

oraz sposób ich przekazania - o ważnych sprawach dotyczących życia codziennego  w sposób prosty i przystępny, a co dla mnie najważniejsze zgodny z moimi wartościami i Boży. Z dużą uwagą wysłuchałem webinerów prowadzonych przez Pana Marka Zarembę,głównie z powodu problemów zdrowotnych mojego syna.Zakupiłem nawet stosowne lektury o poście Daniela i detoksie jaglany.

Dariusz Uczestnik Akademii

Przekazywana wiedza jest bardzo przydatna i pomocna w życiu.

Pozwala inaczej spojrzeć na rzeczywistość. Naprawdę. Uważam, że jest też świetnie wyważona.

Przekazaną wiedzę można użyć w praktyce od zaraz, natomiast nie ma też zbyt dużego obłożenia materiałem (przez co człowiek może stracić najważniejsze przesłanie z pola widzenia).

Tomasz Uczestnik Akademii

Treści, które naprawdę mnie inspirują.

Uczestniczyłam w swoim życiu w różnych szkoleniach "rozwojowych", ale tylko Właściwy Tor tak naprawdę ma na mnie największy wpływ!  Treści, które zawarte są w modułach naprawdę mnie (i mojego męża) inspirują, sprawiają że człowiek zaczyna na nowo analizować różne aspekty życia. I myślę że kształtuje się we mnie przekonanie czym mam się zająć zawodowo by pomagać też innym.

Bardzo mi pomogło w tym Twoje wspomnienie na grudniowym webinarze o" jakimś dietoterapeucie", na szczęście udało mi się zapytać Ciebie kto to taki przez czata i wypowiedziałeś- Marek Zaręba, a to była odpowiedz na moje modlitwy, a raczej tylko myśl,i które Bóg słucha i robi niespodzianki  🙂

Sylwia Uczestnik Akademii

To bardzo budujące.

Ciesze się, że w Polsce jest coraz więcej ludzi, którzy odważnie świadczą o swojej wierze i żyją nią na co dzień. To bardzo budujące. Zaczęłam  słuchać wykładów, często mając świadomość tego , że przecież wiem to , ale bałam się przyznać sama przed sobą. Dlaczego? Nie wiem.

Dziś zaczęłam działać. Zmieniam swoje życiem. Realizuję się, chociaż nie ma tego jeszcze w wymiarze finansowym.

Joanna Uczestnik Akademii

Akademia bardzo mnie motywuje do myślenia o tym co ważne,

o tym co właściwie chcę i co robię (lub nie) żeby to osiągnąć. I myślę, że ma to praktyczne przełożenie na moje życie, np. w walce z zachciankami.

Jolanta Uczestnik Akademii

Dziękujemy, że jesteś z nami