Dziękuję za Twoje zamówienie

Poniżej możesz odsłuchać mp3 szkolenia
Zrób sobie przegląd - jak znaleźć to, co mnie osłabia i jak to naprawić.

Jest to jedna z lekcji Akademii Właściwy Tor
(w samej akademii z video + mp3 + pdf i ćwiczenia do wykonywania)

Unikatowa propozycja - tylko teraz, na tej stronie w podziękowaniu za zakup, przeczytaj uważnie poniżej

Poznaj najskuteczniejszy sposób na brak czasu dla siebie
i swoich bliskich, podupadające zdrowie
i relacje oraz naprawę finansów

Zamów dostęp na kolejne 30 dni i otrzymasz:

 • Fundament stabilnego życia + Odnalezienie swojego Właściwego Toru

  Znajdź swój fundament, kompas życiowy dokąd zmierzasz i jak poukładać swoje życie aby pozostawić po nim wartość – szkolenie VOD prowadzone  przez Andrzeja Sobczyka

 • Terapia pożywieniem w codziennej profilaktyce i leczeniu.

  Wykorzystaj naturalne i dostępne produkty w codziennej diecie dzięki czemu będziesz mieć więcej energii życiowej i poczujesz się zdrowiej – szkolenie VOD prowadzone przez dietetyka Marka Zarembę

 • Jeden Stół, Jeden Portfel, Jedno Łóżko

  Jak za pomocą tych 3 narzędzi uzdrawiać swoje małżeństwo – prowadzi Bartosz Nosiadek

Dołącz do Akademii Właściwy Tor teraz:

* możliwość anulowania subskrypcji w dowolnym momencie

Śmiali się, gdy, kupowałam dostęp do Akademii Właściwy Tor ale gdy zobaczyli że po 30 dniach mam  więcej czasu dla siebie i swoich bliskich, poprawiłem swoje zdrowie, relacje z innymi i finanse to….

Monika


Program Akademii Właściwy Tor porusza wiele aspektów życia codziennego. Niezmiernie cieszę się z faktu, że znajdują się w Akademii moduły o zdrowym odżywianiu (Pana Marka Zaremby mogę słuchać godzinami 🙂 ), ponieważ niestety wiedza na ten temat wśród społeczeństwa jest znikoma i trzeba stale uświadamiać ludzi o wpływie pożywienia na ich zdrowie. Materiały znajdujące się w Akademii są rzetelne i bardzo wartościowe, przedstawione w przystępny sposób. Dziękuję Panowie za Waszą pracę


Magdalena


Myślę, że to najlepsze, co mi się w ostatnich latach zdarzyło. Od dawna szukam czegoś, kogoś, kto pomoże mi zmienić coś w moim życiu. Myślałam, że tylko zawodowym, chociaż przeczuwałam, że chodzi o coś więcej, ale miotałam się i na chybił trafił łapałam różnych rozwiązań.  Teraz słucham, myślę, wykonuję ćwiczenia. Wszystko składa mi się w całość. Robię porządki. A technicznie, bardzo mi odpowiada ten podział na lekcje i to, że są krótkie. Dzięki temu, nie męczę się, a to dla mnie ważne, bo słucham zawsze bardzo późno. Czasem wracam, żeby coś usłyszeć jeszcze raz i to mi coś rozjaśnia. Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam. I dziękuję.


Sylwia


Uczestniczyłam w swoim życiu w różnych szkoleniach "rozwojowych", ale tylko Właściwy Tor jest godny polecenia! Jestem w Akademii od początku i po tym czasie widzę jak Andrzej, Bartek i Sebastian wiele wnoszą do życia mojej rodziny przez praktyczne wskazówki a przede wszystkim przez swój przykład. Każdy moduł ma w sobie głębię, która mnie inspiruje do lepszego życia rodzinnego, zawodowego  i w relacjach z innymi ludźmi! Wdzięczność wręcz mnie rozpiera! Gorąco polecam, jeżeli chcesz aby Twoje życie i życie osób wokół Ciebie było lepsze!


Joanna


myślę, że w dostęp do Akademii akurat warto inwestować :). Do pozostania przekonał mnie właściwie moduł "żywieniowy", bo po prostu wiem, że potrzebuję jak najszybciej zmienić swoje nawyki w tym aspekcie życia. Im dłużej słucham pozostałych modułów, tym bardziej utwierdzam się jednak w przekonaniu, że to była dobra decyzja nie tylko ze względu na wiedzę na temat diety :).


 • Dzięki Akademia Właściwy Tor zaspokoisz z jedną z najważniejszych potrzeb jaką mają przedsiębiorcy, pracownicy etatowi, nauczyciele i biurowi czyli Więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.
 • Zapisz się teraz do Akademii Właściwy Tor - nie zagwarantujemy Ci, że za tydzień Szkolenie z Finansów, Zdrowia i Relacji będzie dostępne w tej niskiej cenie (normalna to 3376 zł)
 • Jeżeli zamówisz dzisiaj oszczędzisz ponad 2000 zł (normalna cena Akademii to 3376 zł na rok - dzisiaj możesz za 47 zł przetestować przez 30 dni i podjąć decyzję o kolejnym przedłużeniu - w tej samej niskiej cenie)
 • Dołącz do rosnącej grupy posiadaczy najlepszego rozwiązania na rynku - wystarczy 7 minut dziennie abyś z sukcesem wdrażał porady które przetestowało już ponad 4000 osób. Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy kursantów którzy o podobnych wartościach pomagają sobie wzajemnie i startują swoje pomysły często zagrzebane przez znak czasu, życia - Dzięki tej grupie Nasi kursanci osiągają wspaniałe rezultaty w dziedzinie finansów zdrowi i relacji
 • Wiemy, że nikt nie lubi czekać, dlatego wysyłamy produkt natychmiast po opłaceniu
 • To prawdziwy bestseller wśród Nauczycieli, Pedagogów, Pracowników etatowych i Przedsiębiorców