Zaloguj się

Do osób w związkach, rodziców i nie tylko

Jak pracować i widzieć wielkie efekty, a przy tym opanować finanse, pogodnie żyć i mieć czas na wszystko co ważne, oraz oczywiście cieszyć się trwałym zdrowiem ciała i duszy?

(działa nawet u osób w trudnej sytuacji życiowej pragnących zmian)

OD: Bartosz Nosiadek, Andrzej Sobczyk

Data: 21/02/2024

Czy wiesz jakich problemów doświadcza najczęściej ponad 80% społeczeństwa?

W zdecydowanej większości przypadków odpowiedź jest taka:

 1. Brak czasu dla siebie i bliskich (za dużo pracuje)
 2. Brak pieniędzy na lepsze jakościowo życie
 3. Brak szczęścia - nie umiemy żyć szczęśliwie
 4. Choroby - bardzo często przez nieodpowiednie odżywianie się

Co dla Ciebie Mamy

Zapraszamy Cię do Akademii Właściwy Tor, która skupia się na budowaniu stabilnego wzrostu i poprawy w sferze: finansowej, zdrowotnejrodzinnej i duchowej.

 

W czym Tobie pomoże Akademia Właściwy Tor

ROZWÓJ OSOBISTY/Rodzina

 • Jak nie zmarnować ani jednej godziny życia?
 • Jak żyć w taki sposób, by każda z najważniejszych sfer życia była w pełni zaspokojona? Dzielenie czasu między pracę, rodzinę i własne potrzeby.
 • Jak robić tylko te rzeczy, które są dla Ciebie ważne oraz jak delegować zadania innym ludziom?
 • Jak to zrobić, by praca pomagała w życiu rodzinnym, życie rodzinne pomagało pracy? Oczyszczanie powiązań na linii ja-rodzina-praca oraz szukanie wzajemnych wzmocnień na linia-rodzina-praca.
 • Jak żyć w pełnym zaangażowaniu?
 • Jak nie wpaść w pułapkę robienia wielu rzeczy naraz? Szybsze zarobki i mniej pracy dla każdego, kto umiejętnie domyka rozpoczęte sprawy.
 • Jak żyć tak, jakby to miał być ostatni dzień Twojego życia?
 • Jak w świecie, który chce zniszczyć rodzinę chronić ją przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi?
 • Jak każdego dnia dbać o drobne sprawy, tak aby budowały pełną radości, miłości i szacunku więź małżeńską?

PIENIĄDZE

 • Jak zwiększać zarobki i nie wpadać w pętlę zadłużenia?
 • 4 kroki do budowania wolności finansowej. Warsztat dobrego zarządcy oraz narzędzia do uporządkowania finansów.
 • Jakie postawy wobec pieniędzy mogą prowadzić do problemów finansowych. Jak ich unikać?
 • Jak pozyskiwać pieniądze na realizację projektów oraz szukać ludzi będących “dźwigniami” Twoich dzieł. Fundraising i crowdfunding - społeczne pozyskiwanie funduszy na realizację projektów.
 • Jak budować relację, zaufanie i dobry kontakt z tysiącami osób jednocześnie, tj. w internecie?
 • Jak pozbyć się problemów finansowych?

ZDROWIE

 • Jak i co jeść, by pokarm Ciebie leczył?
 • Jak oczyścić organizm z toksyn?
 • Jak pokonać alergię?
 • Jak zrzucać zbędne kilogramy, zachowując odpowiednią dietę?
 • Jak gotować wiosną, latem, zimą i jesienią?
 • Jak oszczędzać pieniądze na zdrowej kuchni?
 • Jak nauczyć dzieci zdrowego odżywiania?
 • Jak przyrządzać kawę doskonałą, czyli taką, która nie szkodzi zdrowiu?

ROZWÓJ DUCHOWY

Podczas nauki w Akademii zobaczysz rzecz niesamowitą: każdy z wyżej wymienionych modułów, bez względu na to, czy dotyczy rozwoju osobistego, pracy, pieniędzy czy zdrowia – odnosi się bezpośrednio do tematów związanych z Twoim rozwojem duchowym.

Akademia pokazuje, dlaczego tak się dzieje oraz w jaki sposób poprawiać jakość każdej sfery życia,w łączności ze źródłem prawdziwej siły, czyli z Bożą pomocą.

Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was (...)  - zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie. (Jr 29, 11)

Dla kogo jest Akademia?

 • Chciałyby więcej szacunku od swoich małżonków i dzieci oraz bliskich i otoczenia
 • Dla osób które chcą lepiej zarządzać swoimi finansami - pomnażać kapitał, i zarabiać więcej
 • Dla osób które czują, że mogą w życiu więcej tylko coś je blokuje. Akademia pomoże Ci określić co to jest i jak z tym walczyć
 • Wychowują dzieci i troszczą się o ich dobre i bezpieczne wychowanie w oparciu o wartości
 • Wreszcie dla tych którzy poszukują swojego właściwego toru w życiu
 • Dla osób, które bardziej cenią sobie wartości duchowe, ale w życiu nie przekłada się im na sensowne działanie
 • Dla osób które poszukują lepszej jakości i pełniejszego życia
 • Dla osób ceniących zdrowie. Chcą się zdrowo odżywiać i dbają o zdrowie swoje i swojej rodziny

Dlaczego EKONOMIA WDZIĘCZNOŚCI?

Otóż...

Akademia Właściwy Tor rodzi potężne owoce w życiu uczestników (przeczytasz o tym w opiniach).

Akademia dostępna jest w modelu Ekonomii Wdzięczności.

Polega ona na tym, że każdy Uczestnik sam decyduje ile może i chce zapłacić.

Jest to model wymuszający najwyższą jakość, bo jeśli Uczestnik nie dostanie wartościowego materiału, to może nie zapłacić za niego albo zapłacić bardzo mało.

Ekonomia Wdzięczności powoduje, że wygrane są dwie strony: Uczestnik, który podejmuje decyzję o swojej inwestycji i twórcy Akademii, którzy chcą stworzyć jak najbardziej wartościowy program dla Uczestnika.

Koszt pierwszego miesiąc to dowolna wpłata, o której decyduje uczestnik. Dla kolejnych miesięcy stosujemy tą samą zasadę z zastrzeżeniem, że wpłata nie może być mniejsza niż 33 zł. Wpłać tyle ile podpowiada Ci serce.

Tak, Zamawiam dostęp(na 30 dni testowo bez zobowiązań)

Opinie uczestników

Dlaczego warto zainteresować się Akademią?

Tak wygląda Akademia od środka:

  Zapraszamy!

  Tak, daj mi dostęp(Teraz możesz wpisać dowolną kwotę za dostęp na 30 dni)

  KTO PROWADZI AKADEMIĘ?

  Bartosz Nosiadek

  Deweloper z wielką pasją edukacyjną. Zajmuje się budowaniem nieruchomości i pośrednictwem w ich obrocie. 13 lat temu zaczynał pracę jako akwizytor, a dzisiaj grupa firm, którą kieruje, sprzedaje między 60 a 120 nieruchomości rocznie. Jego szkolenia dotarły do setek tysięcy odbiorców. Dzieli się tym, jak w praktyczny i etyczny sposób prowadzić biznes. Prywatnie mąż i ojciec czterech synów oraz pasjonat nauki Kościoła Katolickiego.

  Andrzej Sobczyk

  Współtwórca grupy RAFAEL, zarządza największymi w Polsce księgarniami katolickimi Gloria24.pl i Tolle.pl, produkuje i dystrybuuje filmy - np. “Bóg w Krakowie” oraz wydaje największą w Polsce darmową gazetę ewangelizacyjną “Dobre Nowiny” (rozdanych zostało ponad 8 500 000 egzemplarzy gazet). Wykładowca na kursie MBA w Chrześcijańskiej Szkole Przywództwa. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

  Sebastian Kupiec

  Współtwórca platformy szkoleniowej dla Inwestorów w Nieruchomości “AkademiaInwestor” oraz WłaściwyTor. Prowadzi globalne projekty IT od Ameryki po kraje Azjatyckie. Pasjonat marketingu i możliwości jakie daje Internet w prowadzeniu biznesu.
  Prywatnie mąż i ojciec trzech synów

  Marek Zaremba

  Dietetyk i specjalista medycyny komórkowej, terapeuta I stopnia medycyny św. Hildegardy. Prowadzący warsztaty kulinarne w akademii kulinarnej KULINARE Gotuj Zdrowo. Autor bestsellerowej książki JAGLANY DETOKS. Kocha gotowanie, pasjonuję się fotografią kulinarną. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek

  Najczęściej zadawane pytania:

  Do kiedy mogę przystąpić do Akademii Właściwy Tor +

  Będę szczery - jeśli nie zrobisz tego teraz - pewnie ta szansa dla Ciebie przepadnie. Możesz jednak skorzystać z wersji 30 dniowej - i przekonać się czy jest to program dla Ciebie - od razu teraz jak czytasz ten opis przez ten link

   

  Czy umowa jest zobowiązująca - chcę spróbować - ale nie wiem czy to dla mnie? +

  Przystąpienie do programu nie jest zobowiązujące – w każdej chwili możesz się wypisać – pisząc do nas email na kontakt@fibradream.pl oraz nie przedłużając abonamentu na kolejny miesiąc. To wszystko.
  Dlatego też możesz się spodziewać, że program Akademii traktujemy bardzo poważnie. Chcemy żeby nasi studenci osiągali wyniki – ponieważ to Wy co miesiąc decydujecie czy rozwijacie się z nami dalej.

  Czy mogę korzystać z Akademii z żoną/mężem? +

  Tak! Pracując w programie razem, wykonując ćwiczenia, przerabiając VOD i uczestnicząc w spotkaniach na żywo – osiągniecie więcej, szybciej i pełniej. Zalecamy.

  Co to jest VOD? +

  To możliwość oglądania filmu w dowolnym momencie – tak jak np. youtube

  Czy będzie organizowane szkolenie stacjonarne Akademia Właściwy Tor? +

  Bierzemy to pod uwagę – zależy to od kilku czynników, między innym od tego czy będzie na to zapotrzebowanie.  Słuchamy głosu naszych czytelników.

  Czy będzie egzamin? +

  Nie, egzaminu na zakończenie nie będzie, jednak w trakcie trwania Akademii otrzymasz kilka zadań, które będą wymagać wdrożenia w praktyce narzędzi, które od nas dostajesz.

  Brakuje mi czasu - czy to problem? +

  To żaden problem. Przez cały czas Akademii będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów i możesz realizować je zgodnie ze swoim własnym tempem. Stracisz dostęp tylko wtedy, gdy zrezygnujesz z Akademii.

  Kiedy otrzymam dostęp do kolejnych lekcji? +
  Dostęp do Akademii otrzymujesz w systemie lekcyjnym. Lekcje otrzymujesz co 7-10 dni, aby mieć czas na ich przerobienie i przemyślenie. Daje Ci to też czas na wdrożenie poznanej wiedzy.
  Co 30 dni prosimy emailem o opłacenie lekcji na kolejny miesiąc.
  Każdego miesiąca otrzymujesz dostęp do dwóch lekcji (około 3 godzin) + BONUS nagranie z webinaru poszerzającego dane zagadnienie
  Czy jestem zobowiązany do uczenia się w określonych dniach i godzinach? +

  Nie, materiały które otrzymasz są przygotowane w formie VOD/mp3, czyli będziesz miał do nich dostęp przez cały czas Twojej obecności w Akademii.  Jeśli chciałbyś brać udział w spotkaniach na żywo, to będą odbywać się  o określonej godzinie. I jeśli nie uda Ci się na nich być, to otrzymasz dostęp do nagrania z tych spotkań.

  Co dostanę/czego się spodziewać po uczestnictwie w Akademi +
  Każdy uczestnik zaczyna swój program od dnia pierwszego – indywidualnie. Nowy materiał szkoleniowy otrzymujesz co kilka dni, tak żebyś miał odpowiednią ilość czasu na przyswojenie i przerobienie nowej wiedzy.
  W pierwszym miesiącu otrzymasz dostęp do dwóch modułów (28 filmów), i jednego BONUSU. To w sumie około 4 godzin materiału w formie VOD (oglądasz kiedy chcesz). Do wykonania będziesz miał ćwiczenia, oraz zadania do wykonania w grupie.
  Jaki jest czas trwania Akademii? +
  Ile chcesz. W każdej chwili możesz przerwać naukę. Lekcje otrzymujesz co 7-10 dni i masz do nich dostęp na czas opłacania abonamentu (płatność dowolną kwotą co 30 dni)
  Jak mogę kupić dostęp do Akademii? +

  Dostęp do Akademii można wykupić za pomocą przelewu lub kartą przez ten https://wlasciwytor.pl/wtekonomia

  OK, ile kosztuje dostęp do Akademii? +

  Koszt pierwszego miesiąc to dowolna wpłata, o której decyduje uczestnik. Dla kolejnych miesięcy stosujemy tą samą zasadę z zastrzeżeniem, że wpłata nie może być mniejsza niż 33 zł. Wpłać tyle ile podpowiada Ci serce.

  Co się stanie gdy przejdziesz dalej? +
  Na następnej stronie będziesz mógł wpisać Swoją kwotę za pierwszy miesiąc w Akademii. Jeżeli opłacisz dostęp - natychmiast otrzymasz konto w Akademii.
  Ta kwota może być inna w kolejnym miesiącu, więc jeżeli chciałbyś zobaczyć czy rzeczywiście to program dla Ciebie - przystąp do programu z niewielką wpłatą.

  Co zrobić teraz?

  Tak, Zamawiam dostęp(na 30 dni testowo bez zobowiązań)

  PS: Wejdź do Akademii teraz, będziesz miał aż 30 dni na przetestowanie lekcji i materiału. Dzisiaj możesz to zrobić za dowolną kwotę - Ty decydujesz.