Koniec promocji za:

Kupuję

Oto on.

Czym jest ZF Pack?


Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, jaki jest współczesny problem ludzi, stało się jasne, że podoła temu tylko jeden produkt – taki, który jeszcze nie istnieje. Dlatego stworzyliśmy produkt inny niż wszystkie. ZF PACK to połączenie fundamentalnej wiedzy w tematyce zarządzania pieniędzmi.

Pomimo, iż w internecie jest wiele ofert tego typu; ZF PACK wyróżnia się przede wszystkim sposobem przekazu. Większość praktycznych przykładów to prawdziwe historie. Materiały zawarte w kursie bazują na wartościach chrześcijańskich, oszczędnym trybie życia i pracowitej postawie oraz uczą w jaki sposób pokonać problemy finansowe - "Tam gdzie jesteś, przy pomocy tego co masz"

Dla kogo jest ZF Pack?


Pakiet Zarządzanie Finansami jest dla osób, ktore mają problemy finansowe, nie wiedzą jak z nich wyjść oraz nie mogą odnaleźć swojego "Właściwego Toru". Jeżeli Ty borykasz się z takimi problemami jak na przykład:

  • „Jak spłacić swoje długi”
  • „Jak zatroszczyć się o utrzymanie swojej rodziny”
  • „Jak podnieść swój dochód”
  • „Jak wydawać pieniądze rozsądnie i w dobry sposób”
  • „Jak i czy dzielić się pieniędzmi z innymi ludźmi”

... to szkolenie jest dla Ciebie. Problemy wyżej wymienione to problemy ludzi, którzy odpowiedzieli w naszej ankiecie. Na ich życzenie zrobiliśmy ten produkt - ponieważ wierzymy, że może on odmienić ich życie na lepsze.

Koniec promocji za:

Kupuję

Zarządzanie Finansami - w skrócie.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy moduł testowy, abyś mógł/mogła zobaczyć jak wygląda Pakiet Zarządzania Finansami "od środka". Kliknij na poszczególny moduł, aby zobaczyć swoją lekcję. Nie ma za co.

arrow

Twoje moduły. Dostępne od zaraz.

Jak pokonać problemy finansowe cz.1

Obszar zarządzania pieniędzmi dotyczy każdego z nas. Z mojej perspektywy większość z nas nie ma w dzisiejszych czasach edukacji finansowej. Na ten temat jest bardzo mało informacji. Jest sporo tej wiedzy, ale w zagranicznych książkach. W jednym z tych poradników była rada, żeby inwestować na kredyt, a to akurat jest bardzo niebezpieczne. Ogólnie w społeczeństwie pokutuje przekonanie, że bogaty dlatego jest bogaty, ponieważ rodzice mu dali, nakradł, nieuczciwie się dorobił, w związku z tym ja też nie chcę taki być, wobec tego nie chcę być bogaty. Z punktu widzenia moralnego pieniądz jest neutralny, liczy się to, co z nim zrobisz.

Jak pokonać problemy finansowe cz.2

Jak dawanie potrafi przywrócić nadzieję

Jaki powinien być pierwszy krok na drodze do uporządkowania swoich finansów?

Co składa się na warsztat dobrego zarządcy?

Jakie są 4 kroki do budowania wolności finansowej

Jakie narzędzia przydatne są do uporządkowania finansów?

Jak przestać zamartwiać się o pieniądze

Każdy z nas jest zanurzony w pieniądze, ponieważ są środkiem wymiany. Jest wiele technik zarabiania pieniędzy, w Internecie jest wiele materiałów na temat tych technik, co z tego, że masz technikę, jak do niej masz zły fundament, np. chciwość. Zamartwiasz się z powodu braku pieniędzy, ale także w sytuacji, gdy je posiadasz, jak uniknąć tego problemu?

Jak zwiększyć swój dochód

Jak zwiększyć swój dochód przy pomocy tego gdzie masz, tam gdziej jesteś

Co zrobić jeżeli już tego próbowałem a to nie działa?

Gdzie szukać i jak znaleść swój talent?

Biznes, inwestowanie, praca

Jak pogodzić biznes inwestowanie i pracę z rodziną? Czy można zacząć inwestować mając kiepską sytuacje finansową?

Czy Twoja praca jest dobra i czy to co robisz sprawia Ci wewnętrzną satysfakcję? Z tego modułu dowiesz się również jak zarządzać finansami w małżeństwie oraz jak zarządzać dostępnymi zasobami i jak wykorzystywać swoje talenty.

Efektywne zarządzanie finansami

Przekonania na temat swoich możliwości finansowych – ważne jest, co o sobie myślisz, jaką masz samoocenę, czy uważasz, że potrafisz zarobić wiele. Sposób mówienia o pieniądzach, słowa, które używamy na określenie pieniędzy – są obrazem tego, co na temat finansów myślimy. Jakich określeń na temat pieniędzy używa osoba zamożna – finanse, pieniądze, środki, aktywa, saldo, zasoby, budżet, przepływ pieniężny. Jak skutecznie zarządzać swoimi finansami, prowadzić budżet domowy oraz jak prowadzić bilans - odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym szkoleniu.

To będą dobrze spożytkowane pieniądze

Guarantee Box icon-style-22

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć – zacznij od tego szkolenia. Jesteśmy przekonani, że ten komplet szkoleń pomoże Ci poprawić Twoje finanse. Jeśli jednak produkt nie spełni Twoich oczekiwań – nie ma sprawy – w takim wypadku napisz do nas maila w ciągu 30 dni na kontakt@fibradream.pl, że chcesz zwrotu pieniędzy a zwrócimy Ci pełną kwotę. Nie ma problemu.

Na ten produkt udzielamy 30 dniowej gwarancji satysfakcji klienta. Jeśli uznasz, że to szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań napisz do nas w ciągu 30 dni od daty zakupu - a zwrócimy Ci pełną kwotę za produkt.
Jak pokonać problemy finansowe cz.1
Jak pokonać problemy finansowe cz.2
Jak przestać zamartwiać się o pieniądze
Jak zwiększyć swój dochód
Biznes, inwestowanie, praca
Czy Ty kontrolujesz swoje finanse, czy finanse kontrolują Ciebie

Teraz masz szansę nabyć to szkolenie w promocyjnej cenie.